FAQ

Kdo se může zúčastnit?

Addjourney je nenáročná geolokační hra na tabletu, takže se akce může účastnit každý, kdo umí základní ovládání tabletu a nevadí mu chůze. Balíčky jsou koncipované jak pro děti, tak i pro dospělé.

Co si mám vzít s sebou?

Pohodlné oblečení na chůzi, samozřejmě v odpovídajícím ročním období.

Objednali jsme si u vás balíček. Vydáme se na dobrodružství i přesto, že bude pršet?

My jsme připraveni za každého počasí a tablety to také zvládnou, takže je to na vašem rozhodnutí.

Jak se addjourney hraje?

Skupina se rozdělí do týmů, 3-6 osob / tým a každá skupina dostane tablet s připravenou hrou. My vám hru zapneme a vašim úkolem je chodit k bodům zájmu na mapě, kde ke každému bodu náleží jedna otázka. Jakmile se přiblížíte k otázce, tak máte možnost otázku zodpovědět, stačí pouze kliknout na ikonku „chci otázku“ a jste v otázce. Pokud na otázku odpovíte správně, tak získáte určitý počet bodů, pokud špatně tak body ztratíte. Navíc máte možnost nápovědy. Cílem hry je získat co nejvíce bodů čehož docílíte tím, že odpovíte na co nejvíce otázek správně. Na aplikaci navíc vidíte aktuální skóre všech týmů, takže máte přehled, jak jste na tom v reálném čase. Každé dobrodružství je časově omezené.

Jak dlouho addjourney trvá?

Hra trvá převážně 2-3 hodiny. Díky možnosti různých specifikací umíme hry přizpůsobit dle požadavků klienta a hry zkrátit nebo prodloužit. Půldenní akce není problém smile.

Co když bych chtěl jiný balíček, než je v nabídce?

Rádi pro vás vytvoříme balíček na míru, stačí poslat specifikace a za příplatek vytvoříme balíček dle vašich požadavků.

Kde všude se můžeme na dobrodružství vydat?

Většina balíčků je vytvořena na konkrétní lokaci, ale můžeme přijet kamkoliv po celé České republice. Vždy záleží na konkrétních požadavcích. Určitě neváhejte a pošlete nám vaší poptávku.

Je možné realizovat addjourney v angličtině?

Ano určitě. Naši instruktoři se anglicky domluví a hry jsou také v angličtině.

Jaký je minimální počet a jaký maximální?

Minimální počet hráčů je 12, kde se dají vytvořit 3 týmy. Maximální počet hráčů není, umíme udělat hru klidně i pro 150 hráčů a více smile.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací