Debbie a její parťačky

Praha - Park Kampa
Praha - Park Kampa
120

TÉMATICKÁ ÚNIKOVÁ HRA PŘIPRAVENÁ KE SPECIÁLNÍ UDÁLOSTI – PREMIÉŘE FILMU DEBBIE A JEJÍ PARŤAČKY

 

TERMÍN: 12.6.2018; 17:30h

MÍSTO KONÁNÍ: Praha

 

Vážené dámy, vážení pánové,

Schyluje se k něčemu velkému. K něčemu, co nadobro změní celé Vaše životy. Přichází krádež století, která pokud se k ní přidáte, pro Vás bude přímo osudová. Jste připraveni na nevídané dobrodružství?

 

Ve spolupráci s Vertical Entertainment CZ - Milujeme filmy Vás s radostí zveme na speciální únikovou hru, inspirovanou novým filmem Debbie a její parťačky. Přihlaste sebe a své vlastní parťáky do soutěže s novým projektem Add Journey, bavte se a vyhrajte zajímavé ceny! A jako sladká tečka na konec přijde tombola o skvělé hodnotné ceny, takže žádný strach - z této akce rozhodně neodejde nikdo neobdarován!

 

Jaký je plán?

Dostali jste nabídku, učinit jednu z největších krádeží vůbec. Úkol je to nelehký, a proto potřebujete vytvořit tým o 2-6 lidech, protože spolupráce je v tomto případě klíčová. Vybírejte ovšem obezřetně, na diamantovou krádež je třeba zvolit ty nejostřílenější jedince! Každý tým dostane svůj vlastní tablet s mapou a vytyčenými body, které prověří Vaše schopnosti, nezbytně potřebné k úspěšnému dokončení akce. Naplánujte si dobře trasu, manipulujte s výsledky, riskujte a předveďte co nejlepší výkon. Jen díky tomu totiž dokážete odhalit tajné místo činu. Nic ale není zadarmo. takže bez splnění záludné otázky či úkolu na každém stanovišti, se rozhodně neobejdete.

Dokážete se se svou partou dostat co nejrychleji na místo konání krádeže? Podaří se Vám získat tolik bodů, abyste odhalili tajný kód od trezoru? Sestavte si tým špičkových zlodějů a vrhněte se vstříc svému diamantovému osudu!

Let's #startyoutjourney

 

Váš cíl:

- Zjistit místo konání krádeže

- Nasbírat co nejvíce bodů pro odhalení klíče k trezoru

- Vyloupit jako první trezor

*
*
*
* (Jedna možnost)
*
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací